Haft komputerowy

Wykonujemy haft na zamówienie na różnych elementach garderoby.

Haft komputerowy jest jedną z najbardziej popularnych technik zdobienia odzieży. Mimo mylącej nazwy „komputerowy” nie jest on drukowaną grafiką, lecz wykonanym za pomocą klasycznych nici zdobieniem, szytym nie ludzką ręką, a przy pomocą maszyny.

Zdobienia wykonane techniką haftu komputerowego świetnie sprawdzają się do znakowania odzieży – koszulek, bluz, czapek, koszul. To idealne rozwiązanie gdy chce się zaopatrzyć pracowników w stroje z logo firmy, lub też przygotować stroje dla zawodników jednej drużyny. Znakowanie wykonane w ten sposób jest dużo bardziej trwałe od naszywek, jest w pełni odporne na pranie.

Tą techniką można również dowolnie ozdabiać ubrania, chcąc nadać im oryginalnego charakteru. W tym celu można przynieść do nas zaprojektowany przez siebie wzór, lub wybrać coś z oferowanych przez zakład gotowców.

Haft komputerowy wykonujemy na przyniesionych przez klienta materiałach oraz na produktach szytych na miarę w naszym zakładzie. Cena uzależniona jest od wielkości haftu i tego na ile projekt jest skomplikowany.

..