Pasmanteria

W naszej pasmanterii miłośnicy ręcznych robótek jak i dziedzin rękodzielniczych znajdą wszelkie przydatne akcesoria.

W naszej pasmanterii znaleźć możesz zarówno akcesoria do wykonywania ręcznych robótek, jak i podstawowe narzędzia do szycia, niezbędne w każdym domu.

Oferujemy wysokiej jakości, trwałe nici, za pomocą których można wykonać w domowych warunkach szybkiej naprawy prującego się materiału, a także przyszyć odpadający guzik. Tasiemki, wstążki o wielorakich zastosowaniach – sprawdzają się zarówno do ozdabiania tkanin, jak i tworzenia domowych dekoracji. Igły, druty, szydełka i wszelkie inne podstawowe narzędzia, które nawet osobom bez większego doświadczenia w rękodziele sprawią dużo przyjemności i pomogą się zrelaksować.

W pasmanterii zakupić można kanwy z drukowanymi obrazkami, idealnymi dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z haftem krzyżykowym. Dostępne są także zestawy  zawierające zarówno kanwę jak i odpowiednie muliny i specjalistyczną tępą igłę z dużym oczkiem.

To tylko mała część naszego asortymentu. Bogaty wybór i profesjonalna obsługa sprawia, że z pasmanterii wręcz nie chce się wychodzić. Zapraszamy!

..