Poprawki krawieckie

Poprawki krawieckie-Specjalizujemy się w poprawkach krawieckich od A do Z 

Nasi zawodowi krawcy bez trudu są w stanie profesjonalnie poprawić i zindywidualizować wasze ubrania. Zbyt duże spodnie bez problemu skrócimy i zwęzimy, tak aby leżały idealnie na kliencie. Zepsute zamki wyprujemy i wszyjemy nowe, nikt nie zauważy śladów poprzednich usterek.

Stosujemy bardzo precyzyjny szew typu overlock, dzięki któremu krawędzi materiału są w pełni zabezpieczane przez strzępieniem się i rozdzieraniem. Szew overlock idealnie sprawdza się przy skracaniu materiału, np. spodni. Dzięki temu mamy pewność, że klient przez długie lata będzie mógł cieszyć się bardzo dobrą jakością wykonanych poprawek.

Przyjmujemy zamówienia indywidualne, prowadząc z klientem szczegółowe rozmowy. Dzięki tak zebranym informacjom, z przyniesionych lub zaproponowanych przez nas materiałów jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne produkty, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale rozumiemy jak to jest, gdy przez lata uwielbiane ubranie z czasem się psuje lub staje się zbyt małe lub zbyt duże. Dzięki nam może zyskać nowe życie i jednocześnie nie utracić na swoim uroku!

..